حضور هنرمندان لرستانی در جمع کــودکان مـعلول ذهنی و جسمی

با همکاری امور فرهنگی  جمعی از هنرمندان خرم‌آباد به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا (‌ع‌) با حضور در موسسه‌ی مهرآوران ماداکتو خرم‌آباد به اجرای برنامه برای کودکان معلول ذهنی و جسمی تحت نظر این موسسه پرداختند‌.
اجرای نمایش‌های کودکانه و موسیقی‌های شاد از جمله آیتم‌های این جشن بود که جمعی از خیرین و همچنین خانواده‌های کودکان تحت سرپرستی موسسه در آن حضور داشتند‌.
این جشن با اجرای برنامه‌ی مخصوص کودکان توسط عزت درگاهی آغاز و سپس مراد بداق‌، پرویز بسطامی و سامان کاکاوند از خوانندگان لرستانی به اجرای قطعاتی شاد از موسیقی لری پرداختند که با شور و همراهی گستره‌ی کودکان معلول همراه بود‌.
از دیگر هنرمندان حاضر در این جمع می‌توان به محمد‌امین حجتی (‌نوازنده‌) سید جمال و ایمان سیف (صدابردار) و فضل‌الله چنگایی (عکاس) اشاره کرد‌.
در پایان این جشن "سیده بهارک ایوبی" مدیریت موسسه ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه‌ی هنرمندان و حضورشان در جمع کودکان معلول ذهنی و جسمی‌، گفت‌: حمایت هنرمندان از فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی می‌تواند موجب بسط و گسترش فرهنگ از خود‌گذشتگی و کمک به هم نوع در سطح جامعه شود‌.
قابل ذکر است در این مرکز واقع در بلوار دره‌گرم، بوستان هفتم، بیش از 45 کودک معلول، بی‌سرپرست و بدسرپرست یک ماهه تا 14 ساله نگه‌داری می‌شوند.در پایان نیز خانم مژگان پیوند مسئول امور فرهنگی موسسه به قید قرعه از زحمات سه نفر از مربیان موسسه با اهدای جوایز تجلیل به عمل آورد.

 هم‌استانی عزیز، برای خوشحال کردن این کودکان حتماً نباید کمک مالی کرده یا فردی پول‌دار باشید، همین که بخشی از محبت خود را نثار آن‌ها نموده و ساعتی به بازی با آن‌ها مشغول شوید، از آزمون انسانیت سربلند بیرون آمده‌اید. 

/ 0 نظر / 33 بازدید